Son Gün 30 Mayıs
Özel Erken Rezervasyon Fırsatını Kaçırmayın! Son Gün 30 Mayıs
Kaldı
REZERVASYON
Grubumuz
Armada Grubu’na Genel Bir Bakış

Armada Grubu; konaklama, sağlık hizmetleri, spa, gayrimenkul kalkınma, müteahhitlik, tesis yönetimi ve bilgi teknolojisi alanlarında hizmet veren, multi-milyarlık tesis portföyüne sahip bir şirketler topluluğudur. Armada Grubu, Armada Grup Başkanı Dr. Muhammed Raif Hakmi tarafından 2000 yılı başlarında kurulmuştur. Armada Grubu, Birleşik Arap Emirlikleri ve geniş anlamıyla Orta Doğu bölgesi için dünya standartlarında hizmet sunan, 17 bağımsız şirketten oluşan yenilikçi bir çok uluslu yatırım grubudur.

Birleşik Arap Emirlikleri ve bölgesel pazarların enerjik ekonomilerini akıllı ve yenilikçi yatırımlarla desteklerken, Armada Grubu olarak, dünya genelinde kilit nitelikte sayılan pazarlarda güçlü bir varlık oluşturma ve farklı alanlara yönlendirilmiş evrensel bir portföy yaratma konusunda kararlıyız. Büyüme ajandamızı iddialı fakat ihtiyatlı bir vizyonla şekillendiren ana etmen; stratejik, uzun vadeli, sürdürülebilir, çok yönlü ve optimum düzeyde geri dönüş sağlama olanağına sahip yatırımlar yapmaktır.

Yaratıcılık ve yenilikçilik alanlarında standartları aşan kanıtlanmış becerisi ile Armada Grubu, büyüyen topluluklar inşa etme hedefi kapsamında çeşitli sektörlerde önemli yatırımlar gerçekleştirmiştir. Armada Grubu, Birleşik Arap Emirlikleri içerisinde önde gelen bir gayrimenkul işletmesi kurmuş olup; iş segmentasyonunu varlık geliştirme, eğlence & konaklama, bilgi teknolojileri ve sağlık hizmetleri gibi branşlar üzerinde gerçekleştirmiştir. Armada, Dubai’deki Armada Towers ve Şarika’daki Salam Tower gibi, Birleşik Arap Emirlikleri’nin en göze çarpan bazı ünlü yapılarını da inşa etmiştir. Armada Grubu’nun Avrupa, Orta Doğu ve Türkiye’de devam eden projeleri bulunmaktadır. Grup şirketi halihazırda Trabzon Dünya Ticaret Merkezi inşasını sürdürmekte olup, diğer yandan Trabzon Araklı Turup projesinin geliştirmesini üstlenecektir. Grubun multi-milyarlık portföyü dünya geneline yayılmış olup, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Türkiye, Özbekistan ve Komorlar’da ofisi bulunmaktadır.

Sermaye & Yatırımlar

Prensip yatırımları, stratejiler ve varlık klansmanları üzerinden küresel olarak yönetmekteyiz. Portföyümüzü, öncelikli olarak hem gelişmiş, hem de gelişmekte olan pazarlar üzerine odaklamaktayız.

www.armadaholding.com

Konaklama

Armada Grannos Termal Konaklama Bölümü, en yüksek standartlarda müşteri servisi ve ürünleriyle, yıldızlı oteller, dünya klasmanında restoran ve kafelerle Birleşik Arap Emirlikleri ve Türkiye’de konaklama hizmeti sağlamayı amaçlamaktadır.

Sağlık

Bizler, Birleşik Arap Emirlikleri’nde uzman sağlık hizmetleri sunmakta, yönetmekte ve bu alanda yatırımlar yapmaktayız. Hastalardan iyi dilekler alma amacı kapsamında; sonuç odaklı, yenilikçi ve çok disiplinli sağlık hizmetlerine yatırım yapmaktayız.

www.armadahospital.com

Gayrimenkul & Kalkınma

Ulusal ve uluslararası piyasalarda gayrimenkullara etkin bir biçimde yatırım yapıyor, geliştiriyor ve yönetiyoruz. Gelecek vaadeden, uzun vadeli verim sağlayabilecek ve sermaye takdir potansiyeli yüksek varlıklara yatırım yapıyoruz.

www.armadaholding.com

Bilgi Teknolojisi

Armada infotech, iş zekası, işbirliği, portal ve performans yönetimi alanlarında, uzman ve odaklanmış çözümler sunar.

www.armadainfotech.com

0312 711 08 13